jova napisał(a):

|
A czy ja napisałem, że należało go zatrzymać? Skoro klub wiedział, że odejście Głowackiego nie oznacza, że Marcelo zostaje, to należało znacznie wcześniej zacząć szukać zawodników mogących zastąpić Brazylijczyka.
|
ok ale skad wiesz ze nie maja nikogo na jego miejsce? jestem pewien ze ktos przyjdzie bo wlodarze klubu wiedzieli nie od dzis ze go stracimy moze wlasnie trwaja negocjacje w tych sprawach tylko jedno troche mnie denerwuje ze tak malo czasu pozostaje ale mimo wszystko nalezy byc dobrej mysli