morgenes napisał(a):

|
Głowę należało zatrzymać i dokupić klasowego obrońce do niego! To jest mądra polityka! A to co zrobił Basałaj, to skandal i krótkowzroczność.
|
A to Basalaj jest wlascicielem klubu

On jest tylko poineczkiem w calej tej strukturze...