jova napisał(a):

|
A czy ja napisałem, że należało go zatrzymać? Skoro klub wiedział, że odejście Głowackiego nie oznacza, że Marcelo zostaje, to należało znacznie wcześniej zacząć szukać zawodników mogących zastąpić Brazylijczyka.
|
Głowę należało zatrzymać i dokupić klasowego obrońce do niego! To jest mądra polityka! A to co zrobił Basałaj, to skandal i krótkowzroczność.