Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27877
Stary 04.07.2010, 19:43
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Morgenes powiedz mi co to da ze nie pusci sie jednego srodkowego skoro w momencie gdy zgrany duet opuszcza jeden srodkowy obronca to ta formacja juz jest rozmontowana? Co to da? Rownie dobrze mozna kupic kolejnych dwoch do tej formacji a tego jednego ktory byl jeszcze wartosciowy sprzedac i zarobic na nim. Obroncy szybko sie zgraja a jesli sa wystarczajaco utalentowani w bardzo szybkim tempie dojda do poziomu sprzedanych.

Ja tam nie widze problemu.
Ja widzę.
Nie sądzisz, że znacznie szybciej wprowadzisz w drużynę 1 piłkarza z danej formacji, niż dwóch całkiem nowych? Jak odchodził Cleber, to Marcelo miał przy kim się wkomponowywać w zespół, a teraz?

Pomijając to, że nie wierzę, żeby te pieniądze były przeznaczone na zakup wartościowego zmiennika, to nie przypominam sobie takiej sytuacji w ostatnich latach w klubowej piłce, żeby w jednym okienku, krótko przed występem w pucharach, odeszło dwóch najlepszych stoperów.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując