Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8835
Stary 04.07.2010, 19:42
Skonczcie juz z tym wyzywaniem siebie od nieukow, wyksztalciuchow, rolnikow i **** wie kogo jeszcze. Czas pokaze kto mial racje. Ja czyste sumienie mam glosowalem na Kaczynskiego.