Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8832
Stary 04.07.2010, 19:35
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Najwazniejsze ze Polsce wyjdzie na dobre
A w jakim wzgledzie na dobre bo ja pozytywow nie widze.

Za jakis czas zobaczymy kto mial racje.

Jakby za okolo dwa miesiace nastapil nowy krach gieldowy w Polsce to mi o tym przypomnijcie. Ja jutro ide wyprzedac akcje...