AS82 napisał(a):

|
Najwazniejsze ze Polsce wyjdzie na dobre
|
A w jakim wzgledzie na dobre bo ja pozytywow nie widze.
Za jakis czas zobaczymy kto mial racje.
Jakby za okolo dwa miesiace nastapil nowy krach gieldowy w Polsce to mi o tym przypomnijcie. Ja jutro ide wyprzedac akcje...