Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27874
Stary 04.07.2010, 19:35
jova napisał(a):Wyświetl post
W przypadku Clebera mieliśmy już ogranego następcę - nie dostrzegam w tym analogii z obecną sytuacją. Dziś kompletnie rozbito jedną z formacji. To można porównać chyba tylko z latem 2005 gdy straciliśmy Żurawia i Franka. Po tamtym ciosie zespół nie mógł się pozbierać przez dwa lata.

tak tylko ciekaw jestem co by bylo gdyby klub go zatrzymal wbrew woli .....kalu uche dziekuje drugi raz przechodzic to samo
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując