Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8827
Stary 04.07.2010, 19:30
Acima napisał(a):Wyświetl post
Wykształciuchy wybrały pseudohrabiego.
Witamy w PZPO (Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska)

P.S. Mimo wszystko liczę na poranny CUD ze strony PKW.
to wracaj do pola plewy orac czy coś tam....
wqurwia mnie takie podejśćie ,,
jak we wcześniejszych postach pisałem w dupie mam opcje polityczne,,,
nie głosowałem od 10 lat jak większość w domu..

Steroryzowałem całą rodzine i wszyscy zagłosowaliśmy przeciwko kurduplowi... i tyle w temacie..
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 04.07.2010 o godz. 19:32.