Acima napisał(a):

Wykształciuchy wybrały pseudohrabiego.
Witamy w PZPO (Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska)
P.S. Mimo wszystko liczę na poranny CUD ze strony PKW.
|
to wracaj do pola plewy orac czy coś tam....
wqurwia mnie takie podejśćie ,,
jak we wcześniejszych postach pisałem w dupie mam opcje polityczne,,,
nie głosowałem od 10 lat jak większość w domu..
Steroryzowałem całą rodzine i wszyscy zagłosowaliśmy przeciwko kurduplowi... i tyle w temacie..