Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27871
Stary 04.07.2010, 19:24
No ale ten transfer może pokazać innym młodym zawodnikom, że warto przejść do Wisły aby zrobić karierę w europejskiej piłce. Gdybyśmy Marcelo nie puścili, ok ale potencjalnym subiektywistycznym zawodnikom nie opłacało by się dołączać do Wisły bo w wypadku dobrej gry nie mieliby szans przejścia do lepszego klubu. Tak jak ktoś wyżej napisał : Nie ma ludzi niezastąpionych !
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując