|
No ale ten transfer może pokazać innym młodym zawodnikom, że warto przejść do Wisły aby zrobić karierę w europejskiej piłce. Gdybyśmy Marcelo nie puścili, ok ale potencjalnym subiektywistycznym zawodnikom nie opłacało by się dołączać do Wisły bo w wypadku dobrej gry nie mieliby szans przejścia do lepszego klubu. Tak jak ktoś wyżej napisał : Nie ma ludzi niezastąpionych !
|