Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8819
Stary 04.07.2010, 19:21
Najlepiej PO wyszłoby minimalne zwycięstwo Kaczyńskiego. Mają wtedy zaplecze i poparcie do atakowania Prezydenta, a mogą sobie wyłożyć nogi na stół i dalej nic nie robić.