Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27866
Stary 04.07.2010, 19:12
a może - chłopcze - zdołasz wyczytać w tej masie postów, iż większości osób nie chodzi o pozbycię się Marcelo ale o pozbycie się tak naprawdę Głowackiego? Każdy liczył się z odejściem Marcelo, ileż to razy trzeba napisać?
Odpowiedz cytując