Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27864
Stary 04.07.2010, 19:06
Sytuacja z Marcelo była do przewidzenia, jest młody, ambitny, można było się spodziewać że będzie chciał odejść. Według mnie szczyt debilizmu było oddanie Głowackiego do Turcji. Wszyscy doskonale wiedzieli że oferta za Marcelo mogła nadejść w każdej chwili. Takiego duetu nie będziemy mieć przez lata.

Nie oszukujmy się osobą decyzyjną w naszym klubie jest teraz Zdzisław Kapka, mam spore wątpliwości czy zawodnicy wypatrzeni przez niego będą gwarantować odpowiednią jakość.

Wypalony Żurawski, bramkarz z pół amatorskiej ligi i dwóch anonimowych zawodników to nasz dorobek. Każdy z nich jest zagadką. Czekam na takie wzmocnienia o których bedą mógł powiedziec że to dobry ruch transferowy bez czekania na rozpoczęcie sezonu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.07.2010 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując