Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4190
Stary 04.07.2010, 19:03
Borussia Dortmund ( Blaszczykowski, Lewandowski, Piszczek ) Pokonala w meczu treningowym zespoly amatorskie 6:0. Mecz podzielono na 3 tercje po 20 minut. Mozna bylo zobaczyc w pierwszej tercji wspolprace Blaszczykowski Lewandowski ( Lewandowski strzelil 3 bramki ). Piszczek pojawil sie w ostatniej tercji ale nie zaprezentowal sie zbyt dobrze.
Kuba zagral dobre zawody. Wszedzie bylo go pelno, popisal sie kilkoma swietnymi podaniami i prawie zaliczyl asyste - Info od kogos kto widzial ten mecz.

Wspominam o tym, bo wreszcie mozna bylo zobaczyc 3 reprezentantow Polski w jednym co by nie mowic dobrym klubie.



Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując