Borussia Dortmund ( Blaszczykowski, Lewandowski, Piszczek ) Pokonala w meczu treningowym zespoly amatorskie 6:0. Mecz podzielono na 3 tercje po 20 minut. Mozna bylo zobaczyc w pierwszej tercji wspolprace Blaszczykowski Lewandowski ( Lewandowski strzelil 3 bramki ). Piszczek pojawil sie w ostatniej tercji ale nie zaprezentowal sie zbyt dobrze.
Kuba zagral dobre zawody. Wszedzie bylo go pelno, popisal sie kilkoma swietnymi podaniami i prawie zaliczyl asyste

- Info od kogos kto widzial ten mecz.
Wspominam o tym, bo wreszcie mozna bylo zobaczyc 3 reprezentantow Polski w jednym co by nie mowic dobrym klubie.
