Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27863
Stary 04.07.2010, 18:58
Jakkolwiek dzisiejsze ruchy transferowe Wisły są dla mnie irracjonalne, nie podzielam jednak zdania dużej części forumowiczów odnośnie meczów z Szawlem. Przejdziemy ich spokojnie.
Odpowiedz cytując