Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27860
Stary 04.07.2010, 18:48
Widzę ,że paru z was myśli bardzo wąsko. Przecież nasze obawy (starej forumowej gwardii) nie dotyczą tego ,że Marcel odszedł. Pretensje są jak zwykle te same i sprowadzają się do krótkiego pytania - CO W ZAMIAN PANIE PREZESIE? Marcelo to bardzo dobry piłkarz i on w tej lidze i tak moim zdaniem grał za długo (biorąc pod uwagę aktywność jego menedżera w kwestii kolejnego transferu). Bunoza to wielka niewiadoma. Regularne występy w słabym chorwackim klubie to nie jest fakt rzucający na kolana. Owszem grał regularnie ale trzeba też patrzeć jak on się na tym boisku prezentował. Bunoza, Kowalski to są nasi stoperzy... Mam nadzieję ,że jeszcze kogoś kupimy bo jak nie to bida z nędzą...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 04.07.2010 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując