Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fantomasz
Junior Member
Od: 08.2003
Skąd: Ameryka
Offline
#
27857
04.07.2010, 18:41
Filippo123321
napisał(a):
Okienko sie koczy pierwszego wrzesnia, a nas moze nie byc w pucharach juz 22 lipca
dokladnie
jak zwykle zespol zostaje oslabiony przed pucharami i przed startem sezonu
Ostatnio edytowane przez fantomasz : 04.07.2010 o godz. 18:50.
fantomasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fantomasz
Znajdź inne posty napisane przez fantomasz