Wyświetl pojedynczy post
fantomasz
Junior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Ameryka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27857
Stary 04.07.2010, 18:41
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Okienko sie koczy pierwszego wrzesnia, a nas moze nie byc w pucharach juz 22 lipca
dokladnie
jak zwykle zespol zostaje oslabiony przed pucharami i przed startem sezonu
Ostatnio edytowane przez fantomasz : 04.07.2010 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując