Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27856
Stary 04.07.2010, 18:40
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Okienko sie koczy pierwszego wrzesnia, a nas moze nie byc w pucharach juz 22 lipca
jak jesteśmy teraz za słabi na 22 lipca to ja nie wiem ile Cupiał miałby wydać i kogo kupić na następne rundy Ville, Suazo czy innego zbawce

jak jestesmy za słabi na litwinów to wogóle oddajmy to wszystko walkowerem

PS1 i nie wyobrażam sobie aby Kasperczak przygotował tak beznadziejnie zespól jak Skorża

PS2 to że Marcelo odejdzie to było jasne jak słonce i kazdy kto rozsądnie mysli zupełnie sie temu nie dziwi , nie danie szansy Głowie to było by k....
tak samo jak jasnym jest że dla Marcelo kolejny rok w OE byłby rokiem straconym
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 04.07.2010 o godz. 18:43.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując