Filippo123321 napisał(a):

Okienko sie koczy pierwszego wrzesnia, a nas moze nie byc w pucharach juz 22 lipca
|
jak jesteśmy teraz za słabi na 22 lipca to ja nie wiem ile Cupiał miałby wydać i kogo kupić na następne rundy Ville, Suazo czy innego zbawce
jak jestesmy za słabi na litwinów to wogóle oddajmy to wszystko walkowerem
PS1 i nie wyobrażam sobie aby Kasperczak przygotował tak beznadziejnie zespól jak Skorża
PS2 to że Marcelo odejdzie to było jasne jak słonce i kazdy kto rozsądnie mysli zupełnie sie temu nie dziwi , nie danie szansy Głowie to było by k....
tak samo jak jasnym jest że dla Marcelo kolejny rok w OE byłby rokiem straconym