|
K**wa, bo inaczej nie można Was skwitować.
1 punkt: NIE MA LUDZI NIE DO ZASTĄPIENIA!
2 punkt: JEŻELI SIĘ NIE ZGADZASZ, PATRZ WYŻEJ!
okienko kończy się dopiero PIERWSZEGO WRZEŚNIA!
wy myślicie, że jak teraz masowo dołączyliby do nas piłkarze, to na bank będą zgrani na mecz z Litwinami? relax, take it easy...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|