flamengista napisał(a):

No tak. Czyli kolejnych piłkarzy, którzy zapytani o wymagania płacowe powiedzą "Alemao".
Ja tylko z ciekawością czekam, jak Basałaj wytłumaczy kibicom odejście obu stoperów. Bo Chorwat przychodzi w miejsce Głowackiego, chyba że ma brata bliźniaka o którym nie wiemy.
Nawet zakładając, że klasa sportowa Bunozy jest porównywalna z Marcelo i Głowackim, to bilans na pozycji stopera równa się obecnie -1.
|
Dokładnie, niestety wszystko wskazuje, że tak właśnie będzie to wyglądać.
Klasa sportowa Bunozy niech ich nawet przerasta - ciekawi mnie tylko jak ta całkiem nowa formacja będzie porozumiewała się na boisku. Zakładam, że jeszcze jeden stoper dojdzie, może np. z Brazylii? Polak, Bośniak, Brazylijczyk, Słowak. Wszyscy nowi, o zgranie łatwo w tej sytuacji
