maci0s napisał(a):

Co do Marcelo że przychodził z Santosu to ok, tylko jak przychodził tez mieliśmy same statystyki... Nic więcej...
Czy on nie był "no name" bo był z Santosu?
|
Gra w Santosie daje lepsze referencje niż Chorwacki średniak. Poza tym nie wolno zapominać, że gdy Marcelo przychodził nikt nie wymagał od niego by od razu wskoczył do pierwszego składu. Stąd transfer Brazylijczyka był postrzegany jako znacznie mniej ryzykowny.