Cytat:
Wisła dostała za Marcelo 3,8 mln euro + 20% kwoty z kolejnego transferu...Przypomnę, że przyszedł do nas ZA DARMO. Poza tym, Wisła miała z zawodnikiem umowę, ze w wypadku zgłoszenia się konkretnego klubu z odpowiednią ofertą, nie będziemy robić mu problemów z odejściem. Marcelo wyraził chęć przejścia do PSV, więc Wisła postępując honorowo, umożliwiła mu to. Poza tym, czym bliżej końca jego kontraktu, cena tylko by malała a niezadowolenie zawodnika rosło. On nigdy nie ukrywał, że Wisła to tylko przystanek do wielkiej kariery. Jego pensja w nowym klubie wzrasta natomiast 5 krotnie...Wilk syty i owca cała
|
oby to byla prawda tak ktos skomentowal na 90minut