flamengista napisał(a):

|
Nawet zakładając, że klasa sportowa Bunozy jest porównywalna z Marcelo i Głowackim, to bilans na pozycji stopera równa się obecnie -1.
|
Raczej -0.75 bo na tyle wedle Twojej nomenklatury można ocenić powracającego Kowalskiego

Ja mam nadzieję, że sprzedaż Marcelo jest ostatnim transferem Z KLUBU w tym okienku tak ważnego zawodnika, oby decydenci mieli już kilku zawodników na jego miejsce.