Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27840
Stary 04.07.2010, 18:14
Ale lamentujecie, że czytać się nie da. Na dzień dzisiejszy jest faktycznie nie za ciekawie, ale okienko się jeszcze nie zamknęło..Jestem jakoś dziwnie przekonany, że przed startem ligi będziemy zadowoleni.

Martwi mnie jedno. Mianowicie pisałem już kilka jak nie kilkanaście razy, że powinniśmy stawiać na młodych reprezentantów zagranicznych młodzieżówek. I się doczekałem Teraz jak te transfery nie wypalą to pewnie zmienimy koncepcję i postawimy na doświadczonych typu Krzynówek czy Żewłakow. Tego bym nie chciał, więc jak nigdy trzymam kciuki za nasze najnowsze nabytki by ta tendencja była kontynuowana w następnych latach.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem już moderatorem.
nie no bez jaj? Naprawdę?
Ostatnio edytowane przez Kordel_Walker : 04.07.2010 o godz. 18:17.
Odpowiedz cytując