Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27839
Stary 04.07.2010, 18:13
Bronex napisał(a):Wyświetl post
.... ale o czym Ty nawijasz.. Jak przychodził Marcelo to połowa tego forum nie wierzyła ,że Bednarzowi się udało takiego grajka skaperować... Czy Bunoza (który raptem rozegrał 10 spotkań w lidze chorwackiej w jakimś tam średniaku) takie wrażenie wywołuje... Cleber to był gość o ogromnym doświadczeniu zdobytym w lidze portugalskiej (ile o tam spotkań rozegrał !) Porównywanie Ciszkosza i Bunozy do Marcela i Clebera jest nie na miejscu... Skoro Bunoza jest taki Zidan to powiedzcie czemu w Dynamie Zagrzeb w maju tego roku testów nie przeszedł?...
ja ich nie porównuj , tylko uważam , że za wcześnie palisz nerwy, być może (!) będą to wartościowi gracze (choć niekoniecznie) i odejdą jak Marcelo za parę baniek, przecież to jest biznes...
Odpowiedz cytując