|
bla bla bla.... jak Marcelo czy Błaszczykowki przychodzili tez wycenialiście ich na 4mln euro? ludzie oni przyszli za prawie frajer i grali świetnie. Wiec biadolenie co po niekturych tutaj na forum jest idiotyczne. Który pacan powiedział, że Bunoza czy Cikos bedzie do bani? Pewnie Ci co twierdzą, że są to piłkarze "noname".. bo nigdy o nich nie słyszeli. A morał się sam nasuwa...
Moim zdaniem polityka transferowa jest ok. Sprzedać drogo i kupić tanio, aby później znów sprzedać drogo. Ludzie to jest piłka nożna i co okienko w każdym klubie powinny byc transfery czy to "in" czy też "out", aby nie było za nudno.
Wisła to najbardziej medialny i najbardziej rozpoznawalny klub w Polsce i wiecie kto do tego w głównej mierze się przyczynił. A tych, którzy narzekaja na właściciela lub go obrażają wypada mi pozdrowić środkowym palcem.
|