La Furia Dell' Est napisał(a):

Czytając posty w tym wątku sam znajdziesz odpowiedź .
Chaos i burdel, co rusz zmiana koncepcji-dość powiedzieć że do dziś nie wiadomo oficjalnie i na 100% gdzie będzie sektor specjalny dla gości czy też jaki wzór ma być na trybunach A i B........OT.Jestem teraz na urlopie więc nie jestem na stadionie,i nie mam najświeższych informacji-ale słyszałem że białe i czerwone krzesełka już są na R22 i przyszłym tygodniu powinien być widoczny postęp prac.Pozdrawiam.
|
Czyli ewidentnie wina naszego klubu.
Basałaj - do roboty!
Bo jak na razie najlepiej Ci idzie sprzedawanie naszych najlepszych zawodników...