serek.c2 napisał(a):

|
Jak nie będą grali na miarę oczekiwań (a skoro mają nam zastąpić naszych najlepszych piłkarzy to są one bardzo wysokie) rozumiem, że sam się znajdziesz, wkleisz i będziemy się wszyscy śmiali?
|
tylko Człeku niecierpliwy ja nikogo nie osadzam, spokojnie zaczekam aby kogoś oceniać...