Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27835
Stary 04.07.2010, 18:06
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Jak nie będą grali na miarę oczekiwań (a skoro mają nam zastąpić naszych najlepszych piłkarzy to są one bardzo wysokie) rozumiem, że sam się znajdziesz, wkleisz i będziemy się wszyscy śmiali?
tylko Człeku niecierpliwy ja nikogo nie osadzam, spokojnie zaczekam aby kogoś oceniać...
Odpowiedz cytując