maci0s napisał(a):

|
To raczej powinno Cię do czegoś zobowiązywać, a nie stawiać ponad innymi!
|
Nie jestem już moderatorem. Zrezygnowałem po kolejnej akcji z Tobą w roli głównej. Od mojej pracy jaką tu wykonałem jako mod się odstosunkuj, bo to nie Twoja rzecz. Są ludzie, którzy ją doceniają.
Możesz napisać sobie donos do rava, wisi mi to
Co do Marcelo - przerastał tę ligę od roku z okładem. Nie wydaje mi się, abyśmy na tym tracili sportowo, tak jak to przedstawiasz. Najgorsze jednak - nasza obecna linia obronna to czysta improwizacja. To jest prawdziwy problem...