Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27834
Stary 04.07.2010, 18:05
maci0s napisał(a):Wyświetl post
To raczej powinno Cię do czegoś zobowiązywać, a nie stawiać ponad innymi!
Nie jestem już moderatorem. Zrezygnowałem po kolejnej akcji z Tobą w roli głównej. Od mojej pracy jaką tu wykonałem jako mod się odstosunkuj, bo to nie Twoja rzecz. Są ludzie, którzy ją doceniają.

Możesz napisać sobie donos do rava, wisi mi to


Co do Marcelo - przerastał tę ligę od roku z okładem. Nie wydaje mi się, abyśmy na tym tracili sportowo, tak jak to przedstawiasz. Najgorsze jednak - nasza obecna linia obronna to czysta improwizacja. To jest prawdziwy problem...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2010 o godz. 18:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując