Żmijka napisał(a):

Aha i pozdrawiam wszystkich, którzy mnie wyśmiewali i chcieli się zakładać, że nie sprzedamy Marcelo
|
Akurat do tego nie trzeba mieć tajnych informacji z klubu.
Wygrałaś coś?
Ja to naprawdę ciemno widzę, bo zakładanie że Litwini to takie ogóry, że sami sobie bramki strzelą to proszenie się o kłopoty. A przy naszej obecnej obronie możemy być zmuszeni strzelić więcej niż dwie bramki...
Jest źle.
EDIT: A na forum są nawet typy, dla których Marcelo to był taki sam noname jak te nasze obecne transfery. Ta, podstawowy gracz Santosu, liga Brazylijska.
Co za ludzie
