Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27829
Stary 04.07.2010, 18:00
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Aha i pozdrawiam wszystkich, którzy mnie wyśmiewali i chcieli się zakładać, że nie sprzedamy Marcelo
Akurat do tego nie trzeba mieć tajnych informacji z klubu.
Wygrałaś coś?


Ja to naprawdę ciemno widzę, bo zakładanie że Litwini to takie ogóry, że sami sobie bramki strzelą to proszenie się o kłopoty. A przy naszej obecnej obronie możemy być zmuszeni strzelić więcej niż dwie bramki...
Jest źle.

EDIT: A na forum są nawet typy, dla których Marcelo to był taki sam noname jak te nasze obecne transfery. Ta, podstawowy gracz Santosu, liga Brazylijska.
Co za ludzie
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2010 o godz. 18:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując