Edo napisał(a):

|
Jeśli Bunoza i Czikosz zaczną grac i będą się sprawdzali a ty będziesz piać z zachwytu to mam nadzieję że ktoś Twój lament tutejszy znajdzie i wklei abyśmy się wszyscy pośmiali
|
.... tak będą się sprawdzali.... A świstak siedzi i zawija w sreberka...