Edo napisał(a):

|
Jeśli Bunoza i Czikosz zaczną grac i będą się sprawdzali a ty będziesz piać z zachwytu to mam nadzieję że ktoś Twój lament tutejszy znajdzie i wklei abyśmy się wszyscy pośmiali
|
Jak nie będą grali na miarę oczekiwań (a skoro mają nam zastąpić naszych najlepszych piłkarzy to są one bardzo wysokie) rozumiem, że sam się znajdziesz, wkleisz i będziemy się wszyscy śmiali?
TRNKRN napisał(a):

|
A kim był Marcelo 2 lata temu się pytam?
|
kiedy wreszcie do jasnej cholery zaczaisz, że Marcelo przyszedł jako młody, zdolny z ligi silniejszej niż liga chorwacka. Do tego nie musiał nikogo od razu zastąpić tylko mógł spokojnie wchodzić do drużyny! Nie widzisz różnicy?