Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27826
Stary 04.07.2010, 17:57
Edo napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Bunoza i Czikosz zaczną grac i będą się sprawdzali a ty będziesz piać z zachwytu to mam nadzieję że ktoś Twój lament tutejszy znajdzie i wklei abyśmy się wszyscy pośmiali
Jak nie będą grali na miarę oczekiwań (a skoro mają nam zastąpić naszych najlepszych piłkarzy to są one bardzo wysokie) rozumiem, że sam się znajdziesz, wkleisz i będziemy się wszyscy śmiali?

TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
A kim był Marcelo 2 lata temu się pytam?
kiedy wreszcie do jasnej cholery zaczaisz, że Marcelo przyszedł jako młody, zdolny z ligi silniejszej niż liga chorwacka. Do tego nie musiał nikogo od razu zastąpić tylko mógł spokojnie wchodzić do drużyny! Nie widzisz różnicy?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 04.07.2010 o godz. 18:00.
Odpowiedz cytując