Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27823
Stary 04.07.2010, 17:55
wolfy, Markus, to wy teraz kierujecie furie w pewnym kierunku. Co z tego, że ta obrona była najlepszą formacją, skoro dawała wbijać sobie bramki w meczach z Cracovią i Arką czy też Levadią? Tę stajnie Augiasza trzeba wyczyścić, bo i Marcelo mógł mieć już dość tej kompromitacji, która się rozgrywała rok w rok. Szanuje Marcelo, Głowę, ale cieszę się, że klub mógł na nich zarobić. Wolfy mówisz no-name o Bunozie? A kim był Marcelo 2 lata temu się pytam? Bunoza przyszedł z nienajgorszego klubu z Chorwacji, z kraju o wiele wyższej kulturze piłkarskiej niż Polska. To już sugeruje, że koleś nie jest no-name. Teraz testy tego kolesia z Holandii, toczące się rozmowy. Za przeproszeniem sracie w gacie, a prawda jest taka, że po poprzednim sezonie, gdzie dostawaliśmy w tyłek od kogo popadnie mamy szanse zbudować coś od nowa. Poza tym trzymanie na siłę Marcelo nic by nie dało, więc nie spinajcie się, tylko poczekajcie jak ściągną wszystkich i dadzą im pograć. Wtedy się okaże, czy te ruchy nie były słuszne, ale widząc tą apatię z zeszłego sezonu, ta rewolucja powinna przynieść skutek.
Odpowiedz cytując