|
Ja to jeszcze proponuje harakiri popełnić bo rozpacz jakby właśnie Wisła Kraków przestała istnieć.
Słuchacie tego co mówi Basałaj czy liczni informatorzy a co by się nie działo to i tak ostateczna decyzja należy do wiadomo kogo. Kasa się pojawiła to go sprzedali a Marcelo głupi nie jest, widzi jaki w polsce poziom, w europejskich pucharach jest problem się pokazać więc pewnie się długo nie zastanawiał. Holandia to wg. mnie dla niego fantastyczna odskocznia do dalszej kariery.
Natomiast co by nie mówić to póki co rozwalili najlepszą formację w naszej drużynie, i nawet jeśli sprowadzą jeszcze dwóch środkowych obrońców to pozostaje kwestia tego czy się w ogóle sprawdzą, a dodatkowo będą musieli się zgrać.
|