|
powiem tak. jakbyśmy chcieli teraz zastąpić Marcelo równorzędnym graczem to tzrebaby było się licyzc z wydatkiem 3.5 -4 mln E. Bo ja na tyle oceniam Marcepana. PSV zrobiło interes życia. Jak nie przyjdzie obrońca za ok 1 mln E to ja nie wiem co ten klub chce osiągnąć. PO co transfer Głowy w takim razie. Mógł tu zostać do końca kariery. I powiem tak: moim zdaniem jestemy na minusie jesli chodzi o blians in/out
|