Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27819
Stary 04.07.2010, 17:50
No bo klubowi ,czy tam spółce bardziej się opłaca wziąść teraz kase za Marcelo i miec ja jak w banku,niż wierzyć ,że będziemy pokolei przechodzić kolejnych rywali ,tak ,że z praw do transmisji zarobimy wiecej itd.
Odpowiedz cytując