Ludzie wy czytać nie umiecie czy jak?
Tyle razy było mówione (pisane), że na pierwszy sezon mamy mieć wzór Realu z tego sezonu- czyli 2009/2010, a na kolejny sezon[y] podobnoż się dorobimy własnego wzoru.
Jeśli już wam czytanie nie przychodzi łatwo, to pomyślcie logicznie: nie po to Adidas wkłada w Real "kupe" kasy i nie po to Real się związał z Adidasem, żeby mieli takie koszulki jak jakakolwiek inna drużyna na świecie. Choć za Realem naprawdę nie przepadam, to jest to przecież jeden z największych klubów na świecie.
Ale fakt, te koszulki, co Real ma mieć w sezonie 10/11 są fajne i na pewno super dałoby to efekt gdybyśmy mieli Białą Gwiazdę na sercu i od niej te promienie. Ale taki wzór się nam nie dostanie. Na pewno nie teraz.
Także jeszcze raz proszę co po niektórych: mimo iż są wakacje to jednak pomyśleć nie zaszkodzi.
*Watts*- kolega Mishau ci odpowiedział więc ja już się nie będę produkować . . .