Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27815
Stary 04.07.2010, 17:41
Witam. Jak transferowa ofensywa ? A może trzeba by napisać defensywa ? Czy tu faktycznie chodzi o odmłodzenie składu ?Wg mnie to zabawne, bo któż jest taki stary w tym zespole ? Rozumiem, że za chwilę pożegnamy Sobola, bo nikt inny mi do głowy nie przychodzi.
Przecież rozpieprzenie obrony w ciągu jednego okienka w żadnym razie nie oznacza chęci walki o najwyższe cele ligowe. Bardziej mi to wygląda na wyciśnięcie z klubu resztek życia i zwinięcie biznesu. A Basałaj ma tego doglądać.
Odpowiedz cytując