Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27773
Stary 04.07.2010, 15:34
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Te 20% to może być kiedyś naprawdę konkretna kwota.Wcale bym się nie zdziwił aż tak bardzo, gdyby Marcelo ocierał się kiedyś o reprezentację Brazylii
Uwazam, ze napewno posiada taki potencjal, do tego mlody wiek i dobre warunki fizyczne, a co najwazniejsze w kazdym sezonie doklada kilka bramek.

Tacy obroncy sa w cenie, taki obronca to skarb, skuteczny w defensywie a do tego bramkoszczelny, w calej europie mozna takich policzyc na palcach. Jesli dostanie w PSV szanse szczeli kilka bramek to przypuszczam, ze nie pogra tam dluzej jak u nas ;]
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując