Pablo84 napisał(a):

|
Te 20% to może być kiedyś naprawdę konkretna kwota.Wcale bym się nie zdziwił aż tak bardzo, gdyby Marcelo ocierał się kiedyś o reprezentację Brazylii
|
Uwazam, ze napewno posiada taki potencjal, do tego mlody wiek i dobre warunki fizyczne, a co najwazniejsze w kazdym sezonie doklada kilka bramek.
Tacy obroncy sa w cenie, taki obronca to skarb, skuteczny w defensywie a do tego bramkoszczelny, w calej europie mozna takich policzyc na palcach. Jesli dostanie w PSV szanse szczeli kilka bramek to przypuszczam, ze nie pogra tam dluzej jak u nas ;]