Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27771
Stary 04.07.2010, 15:32
skeba napisał(a):
Legia zrobila ciekawe transfery, nie sprzedajac nikogo (jedynei szrotu sie pozbyla)
Jasiek Mucha? Poza tym, czy oprócz niego był w tym sezonie piłkarz Legii, który nie był "szrotem"?

Ależ malkontenci na forum. I to na czele z moderatorem Markusem, az nie chce się czytać. Ja rozumiem krytykę na poziomie (jaką prezentują choćby flamengista czy Uran), ale wieczne narzekanie dziesiątek innych użytkowników jest straszne. Weźcie zacznijcie kibicować Garbarni, jak wam się nie podoba, co Cupiał robił z Wisła przez ostatnie 12 lat.

Przyszli do nas Jovanic, Zuraw, Cikos, Bunoza. Zapewnie dojdzie jeszcze 2, może 3 innych zawodników. Kolejna dobra rzecz: nie kupujemy przereklamowanego "szrotu" z Polski. To okienko wygląda naprawdę obiecująco. Marcelo przyszedł za darmo, odszedł za pewnie 2,5 mln euro. Czy wy nadal widzicie tylko powód do narzekań? Co za naród...
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując