Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6781
Stary 04.07.2010, 15:27
Wiem, że to szukanie "szczęścia w nieszczęściu" ale sprzedaż Marcelo ma jeszcze jeden plus:

Pokazuje innym zagranicznym zawodnikom, że jest możliwość wypromowania się w naszej buraczanej lidze polskiej. I to nawet bez dobrych występów w pucharach.
Odpowiedz cytując