Dokładnie przypuśćmy że Cupiał nigdy nie wszedł w Wisłę.
Gdzie dziś jest Hutnik Kraków, gdzie przez wszystkie lata była Cracovia przed Comarchem.
Ludzie dzięki Cupiałowi Wisła jest najlepszym Polskim klubem ostatnich 13 lat.
A przypomne wszystkim że w 1998 roku to Cupiał najpierw pojechał rozmawiać na Suche Stawyo wejściu w piłkę ale wtedy byle Kablarz z myślenic nie zrobił wrażenia na dyrektorach huty
Cytat:
|
co tu niektórzy piszą ;/ 2.5 mln euro za Marcelo to dobra kasa? Ludzie tyle to my za parcha Dudkę wyciągnęliśmy!! a sprzedając za taka kasę NAJLEPSZEGO naszego grajka tylko się ośmieszamy
|
No tak ale Dudka to był reprezentant polski i facet który coś grał w europejskich pucharach. Choćby mecz z Panathinaikosem wygranym przez Wisłę 3-1. A Marcello to tylko Polska liga. Brazylijczyk ma chęci ale nie poparte wynikiem sportowym. Dlatego taka cena.