Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27764
Stary 04.07.2010, 15:20
Dokładnie przypuśćmy że Cupiał nigdy nie wszedł w Wisłę.

Gdzie dziś jest Hutnik Kraków, gdzie przez wszystkie lata była Cracovia przed Comarchem.

Ludzie dzięki Cupiałowi Wisła jest najlepszym Polskim klubem ostatnich 13 lat.

A przypomne wszystkim że w 1998 roku to Cupiał najpierw pojechał rozmawiać na Suche Stawyo wejściu w piłkę ale wtedy byle Kablarz z myślenic nie zrobił wrażenia na dyrektorach huty

Cytat:
co tu niektórzy piszą ;/ 2.5 mln euro za Marcelo to dobra kasa? Ludzie tyle to my za parcha Dudkę wyciągnęliśmy!! a sprzedając za taka kasę NAJLEPSZEGO naszego grajka tylko się ośmieszamy
No tak ale Dudka to był reprezentant polski i facet który coś grał w europejskich pucharach. Choćby mecz z Panathinaikosem wygranym przez Wisłę 3-1. A Marcello to tylko Polska liga. Brazylijczyk ma chęci ale nie poparte wynikiem sportowym. Dlatego taka cena.
Ostatnio edytowane przez wwf : 04.07.2010 o godz. 15:23.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując