Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27763
Stary 04.07.2010, 15:18
Ile mam lat, 20.
Teraz bedzie na prawdę ciezko o pierwsza trójkę. Jeśli Lech awansuje to odskoczy nam, Legia zrobila ciekawe transfery, nie sprzedajac nikogo (jedynei szrotu sie pozbyla)
Ja mam nadzieję, że jednak będą transfery, ale sprzedawać 3 podstawowych obroncow przed LE to jest dramat. Widac ludzie nie ucza sie na doswiadczeniu...

Cytat:
moim zdaniem bardzo dobrze ze sprzedali Marcelo i Glowe. Wg mnie strata nie bedzie widoczna bo o wiele latwiej jest zastapic obronce niz np napastnika czy ofensywnego pomocnika
Oglądałem spotkania, kiedy nie było tych zawodnikow i był dramat...
Odpowiedz cytując