|
A moim zdaniem bardzo dobrze ze sprzedali Marcelo i Glowe. Wg mnie strata nie bedzie widoczna bo o wiele latwiej jest zastapic obronce niz np napastnika czy ofensywnego pomocnika. Przykladem jest tutaj Zuraw czy Franek lub Szymek Kosa ktorych defakto nie udalo sie do tej pory zastapic. A czy ktos pamieta obroncow ktorych sprzedalismy wczesniej i za nimi placze? Kto placze za np. Bogdanem i Markiem Zajacami? Darkiem Dudka? baszczynskim? Wegrzynem ? Kaliciakiem ? Kokoszka? Wydaje mi sie ze o wiele latwiej jest kupic obronce dobrego niz napastnika. Chodzi o kase. Dlatego bardzo dobrze ze jesli sie dalo to go sprzedali. Niech kupia kogos do przodu. I solidnego obronce. Tyle
|