co tu niektórzy piszą

;/ 2.5 mln euro za Marcelo to dobra kasa? Ludzie tyle to my za parcha Dudkę wyciągnęliśmy!! a sprzedając za taka kasę NAJLEPSZEGO naszego grajka tylko się ośmieszamy. Poza tym Marcelo to nie Uche!! i jestem pewien ze jakby z nim pogadali to by jeszcze z pół roku pociągną nas w w tej lidze i pucharach.
To jest śmiechu warte że po raz drugi sprzedajemy w promocji najlepszego swojego grajka..