|
może warto byłoby się zastanowić nad sprowadzeniem do klubu ponownie Jacka Bednarza, może sprowadził by nam kolejną perełkę za free a potem byśmy skasowali za niego 10 mln zł ? sam fakt , że taki grajek jak Marcelo u nas grał to zjawisko niecodzienne, podejrzewam, że Jacek go namówił do tego rysując mu perspektywę wybicia się na głębsze wody (niestety) z przeciętnej Wisły. I tak obrońca pyknoł u nas 10 bram co zrobiło wrażenie na PSV
|