|
Ludzie zrozumcie jedna sprawe....nawet jesli do klubu zostanie sprowadzony DOBRY DOSWIADCZONY stoper to nie likwiduje problemu, bo powtarzam po raz kolejny w zespole poza nazwiskami potrzebny jest kolektyw, a linia obrony jest tak specyficzna formacja, ze tu to jest 3 razy bardziej niezbedne jak w innych formacjach, przyklad cala linia wychodzi na plapke offside-owa i wystarczy ze jeden zawodnik ktory z braku zrozumienia zawali i juz jestesmy w kaczej dupie, mozna by tu mnozyc przyklady.
Tu juz nie chodzi nawet o kase, decyzja o zdekompletowaniu obrony na 2 tyg przed meczem LE jest jak Harakiriiiiii!!!
Ostatnio edytowane przez dzollo : 04.07.2010 o godz. 15:13.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|