Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27754
Stary 04.07.2010, 15:07
A kto w ogóle napisał tą głupo o 2.4 mln. Marcelo miał wisane w kontrakcie sumę odstępnego 5 mln euro.Nie piszę, że poszedł za piątke, ale podejrzewam, że coś ok 4.


Skeba, a ty dziękuj Cupiałowi za te 13 lat, bo gdyby nie on, to pewnie gralibysmy o środek tabeli.13 lat to pewnie średni wiek użytkowników tego forum
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.07.2010 o godz. 15:10.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując