|
A kto w ogóle napisał tą głupo o 2.4 mln. Marcelo miał wisane w kontrakcie sumę odstępnego 5 mln euro.Nie piszę, że poszedł za piątke, ale podejrzewam, że coś ok 4.
Skeba, a ty dziękuj Cupiałowi za te 13 lat, bo gdyby nie on, to pewnie gralibysmy o środek tabeli.13 lat to pewnie średni wiek użytkowników tego forum
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.07.2010 o godz. 15:10.
|