JarTSW napisał(a):

Marcelo i tak grał u nas za długo.
Tak na dobrą sprawę, nie powinien tu wcale trafiać, był na naszą ligę za dobry.
A kwota taka niska, bo Marcepan miał przecież klauzulę odstępnego 2mln euro.
Więc skończcie beczeć, bo z jego odejściem trzeba było się liczyć zanim jeszcze na dobre zaczął u nas grać
|
Rozbiłeś mnie w złym tego słowa znaczeniu. Cholera, jak to nie powinien tu trafiać. Właśnie o to chodzi żeby młode talenty chwytać do Wisły które po pierwsze pomogą jej w osiąganiu celu a po drugie pójda do innego klubu za wielką kasę....gdyby Marcelo tu nie trafił to w klubowej kasie nie byłoby 3 mln E więcej. Więc zastanów się co piszesz....