Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27749
Stary 04.07.2010, 14:59
Przynajmniej część kibiców rozumie całą tą sytuację i bardzo dobrze, teraz czekajmy na transfery do klubu, a z ocenami wstrzymajmy się do rozpoczęcia sezonu, w którym zobaczymy na co stać naszych nowych piłkarzy.
Odpowiedz cytując