Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline
#
27749
04.07.2010, 14:59
Przynajmniej część kibiców rozumie całą tą sytuację i bardzo dobrze, teraz czekajmy na transfery do klubu, a z ocenami wstrzymajmy się do rozpoczęcia sezonu, w którym zobaczymy na co stać naszych nowych piłkarzy.
Reiro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reiro
Znajdź inne posty napisane przez Reiro