Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27748
Stary 04.07.2010, 14:59
wwf napisał(a):Wyświetl post

Głowacki - ikona klubu. Jedna z największych gwiazd. Tylko że ta gwiazda z roku na rok jest coraz słabsza. Facet już nie miał charakteru do nowych wyzwań. Nawet takie Weszło śmiało sie z niego że nie ma w nim już tej sportowej złości jak Wisła przegrywa. Do tego zawodnik który co chwile łapał kotuzje. Jestem wręcz pewny że w Turcji zaraz złapie kontuzje, bo Głowacki nie jest już w stanie tak mocno trenowac. Wisła zrobiła na nim świetny interes. Zeszła z kontraktu i dodatkowo zarobiła 1,5 miliona euro.

Marcello - młody, bardzo utalentowany zawodnik. Jak tylko zaczął grać w pierwszym składzie tak ciagle go sprzedawano. Basałaj nauczony przejściami z Uche wolał go sprzedać i zarobić niż mieć frustrata na ławce. Sami wiemy jak to było z Uche. Tutaj tez świetny interes 2,5 miliona euro za obrońce.

Więc. Sprzedaliśmy 2 obrońców za 4 miliony euro. Mając połowe tych pieniędzy mozna kupić z polskiej ligi - Nowaka , Sadloka, Sobiecha. Z zagranicy tego Milinkovica.
Można stworzyć bardzo mocną ofensywę.
Dobrze, że są na tym forum też głosy rozsądku i spokojnego myślenia, bo większość tutaj zgromadzonych to napalone głowy. Poczekajmy cierpliwie na rozwój wydarzeń w ciągu paru najbliższych dni. Myślę, że sprzedaż Marcelo nie będzie, aż taką tragedią jaką niektórzy próbują tu upatrzeć i kierownictwo ma alternatywę. Tacy zawodnicy jak Marcelo długo u nas nie pograją jeśli nasza liga nie zacznie coś znaczyć w Europie. Z niewolnika nie ma pracownika a Stilic jest tego świetnym przykładem.
Odpowiedz cytując